Audi RS6
A6 Avant TFSI quattro BTW | Keramisch | Pano | B&O | achteras | Head-up
Direct kopen, basisprijs: € 104.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 104.500,-
LEASEPRIJS: € 1.493,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 18.119,07 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RS6 |
|---|---|
| Uitvoering: | A6 Avant TFSI quattro BTW | Keramisch | Pano | B&O | achteras | Head-up |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 september 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 91.684 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.493,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 104.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GBV-82-F |
| Motorinhoud: | 3.996 cc |
| Vermogen: | 441 kw / 600 pk |
| Laadvermogen: | 690 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keramische remschijven
- Keramische remschijven
- Keyless entry
- laser LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sport uitlaat
- Uitlaat sierstuk
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Luxe lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- achterasbesturing
- achterasbesturing
- Assistentiepakket City
- Assistentiepakket Tour
- Audi smartphone interface
- Automatische airconditioning met vier zones
- Bang & Olufsen Advanced Soundsystem
- Bekleding leder "Valcona" (RS 6)
- Carbon exterieur delen
- Dynamic pakket plus
- Dynamic Plus Pack
- electronic climate control
- Head-up display
- Optiekpakket carbon-zwart
- Panorama-glasdak
- Remmen, keramisch
- sluitbekrachtiging
- Stoelventilatie voor
- Stoelverwarming voor- en achterin
- Top View 360° cameras
- actieve noodgeval assistent
- actieve noodgeval assistent
- Afgevlakt multifunctioneel sportstuurwiel met schakelpaddels
- Akoestisch zijruiten
- Assistentie Pakket
- Bandenspanning controle systeem
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie
- Connected services
- Dab
- Dashboard en Interieurelementen in leder "Fijnnappa"
- Decoratielijsten, alumium fragment
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbaar stuurwiel
- extra getint glas achter
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Geluidsisolerend glas
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Onderstel met demperregeling
- premium sportstoelen
- Privacy glass
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- Servosluiting portieren
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- S sportstoelen vóór
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Veiligheids-pakket
- Verkeersbordherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij-airbags achterin
- Zonwering, mechanisch voor de achterzijruiten